POZNAJ NASZ ZESPÓŁ:

Katarzyna Balawajder – jestem założycielką Gabinetu logopedycznego „Słowo za słowem”. Z wykształcenia logopeda oraz nauczyciel edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Ponadto również terapeuta miofunkcjonalny oraz terapeutą ręki. Praca z dziećmi jest moją pasją, przynosi mi wiele radości i satysfakcji. Przez kilka lat byłam związana zawodowo z jednym  z krakowskich przedszkoli, gdzie na co dzień zdobywałam niezbędne doświadczenie w pracy z najmłodszymi. Dzięki temu wiem jak wymagająca jest praca z małym pacjentem, który nie lubi monotonii i wymaga zróżnicowanych form prowadzenia terapii. Zajmuję się również terapią osób dorosłych, którzy borykają się z problemem jąkania, chcą  pracować nad poprawną wymową głosek, dykcją, poprawić ogólne umiejętności komunikacyjne, są przed/ w trakcie leczenia ortodontycznego. Taka terapia jest skupiona na potrzebach i wymaganiach pacjenta oraz dostosowana do jego temperamentu i osobowości. Prywatnie wielbicielka gór i gier planszowych.

Marta Oczkowska – Z wykształcenia – logopeda, nauczyciel edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej oraz oligofrenopedagog. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi z opóźnionym rozwojem mowy, afazją, zaburzeniami komunikacyjnymi towarzyszącymi spektrum autyzmu i zespołowi Aspergera, wadami wymowy oraz dwujęzycznością. Obecnie poza prowadzeniem indywidualnej terapii logopedycznej najmłodszych jestem także wychowawcą pierwszej klasy w szkole podstawowej. Dzięki pracy w grupie nauczyłam się różnicować terapię i dostosowywać ją pod względem metod biorąc pod uwagę to jak odmienne preferencje i potrzeby mają dzieci. Prywatnie pasjonatka teatru i śpiewania.

Weronika Ptaszek – z wykształcenia logopedka, doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyłam podczas licznych praktyk logopedycznych oraz psychologiczno-pedagogicznych. Podczas terapii kieruje się indywidualnym podejściem, aby w jak najlepszy sposób pomóc pacjentowi w osiągnięciu harmonijnego rozwoju. Wiem, że praca z dziećmi jest wymagająca, dlatego też wkładam w nią dużo serca oraz korzystam z różnych technik i form terapii. Posiadam również doświadczenie w pracy z neurologicznymi pacjentami dorosłymi. Miałam okazję uczęszczać na praktyki oraz wolontariat do jednego z krakowskich ośrodków, w którym pracowałam z pacjentami z afazją, pragnozją, dyzartrią, dysfagią, anartrią, w śpiączce oraz bez kontaktu. Posiadam także kompetencje w prowadzeniu zajęć z języka polskiego jako drugiego/obcego. W ramach jednego z projektów współpracowałam z dziećmi z doświadczeniem uchodźstwa, a także prowadziłam zajęcia grupowe oraz indywidualne. Na co dzień miłośniczka sztuki i kryminałów.